DYOJEN Hybrid Teknolojik Boyalar
Açıklama
DYOJEN Hybrid Teknolojik Boyalar

 

Detay

DYO BAYİİ, dyo bayi, dyo bayisi, dyo boya toptan, dyo toptan, dyo boya, dyo boya toptancıları, dyo renk pınarı, kelimelerinde googledan ulaşabileceğiniz boya satış firmamız Ersan boya Dyojen hybrid teknolojisi yeni iç Cephe boyasını en uygun fiyatla satmaktadır. Lütfen fiyat alınız.


205 - Dyojen - Soft Mat İç Cephe Boyası Özellikler

Tanım : Dyojen Soft Mat, akrilik/PU emülsiyon esaslı, dekoratif iç cephe son kat boyadır.

Özellikleri :  İki farklı reçinenin birbirlerini tamamlayıcı özellikleri sayesinde daha güçlü yapıda, özel matlıkta, Hybrid teknolojisi ile üretilen,  iç cephe boyasıdır. Yapısındaki reçinelerin özelliklerinden dolayı, çay, kahve, renkli içecekler ve mürekkep lekelerinin boya filmi üzerine penetrasyonunu engeller, oluşan parmak izi, her türlü is lekeleri, toz ve diğer yüzey lekelerin konvansiyonel boyalardan farklı olarak güç sarfetmeden, kolayca temizlenmesine olanak verir. Fırça ve rulo izi bırakmaz. Çok yüksek örtme gücüne sahiptir. Uygulandığı alanlarda oluşturduğu boya filminin sertliğinden dolayı yüksek aşınma direnci sağlar. Küfe karşı dirençlidir. Kokusuz özelliği ile insan ve çevre dostudur. 

Uygulama Alanı : Binaların iç kısımlarında  her türlü duvar yüzeylerde kullanılır.  

Uygulama Şekli :

Yüzey Hazırlama: 

 • Yeni boyanacak yüzeylerde; Dyorit Macun veya toz macunlar ile düzgünleştirilmelidir. Macun uygulanmış yüzeylere Dyo Albin Astar veya Dyobinder uygulanır. “Astarlama işleminde kesinlikle izolasyon astarları kullanılmamalıdır.

• Eski boyalı yüzeylerde; yüzey her türlü yağ, kir, gevşek ve kabarmış tabakalardan temizlenmelidir. Gerekli görülen yerlerde Dyorit Macun veya toz macunlar ile yüzey düzeltme işlemi yapıldıktan sonra tüm yüzeye Dyo Albin Astar uygulanır. Renk değişimi yapılmak istenilen yüzeylerde Dyojen uygulaması öncesinde Dyo Geçiş Astarı tek kat halinde uygulanır.  

• Eski sentetik boyalı yüzeylerde; yüzey hafifçe zımparalanıp, zımpara tozları yüzeyden uzaklaştırıldıktan sonra Dyo Geçiş Astarı tek kat halinde uygulanır.

 

Boyama:

 • Astar uygulamasından 24 saat sonra su ile hacmen % 10-15 oranında inceltilerek fırça veya rulo ile 2 kat olarak uygulanır.  Katlar arası en az 6 saat beklenmesi önerilir.

Boyanabilen Alan :  Tek katta yüzeye bağlı olarak 1 L ile 14-18 m2, 1 kg ile 11-14 m2 alan boyanır.

NOT: Uygulama yapılacak yüzeylerin sıcaklığı +5 C nin üzerinde olmalıdır.

BİZDEN TEKLİF ALINIZ - 0212 222 46 39